1. Ta strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z niej, wyrażasz zgodę na użycie przez nas ciasteczek. Dalsze informacje

Blad Problem że zniknął mi eqwipunek cały

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ots18v2, 14 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ots18v2

ots18v2 Forumowy żółtodziób

Witam, grałem sobie beztrosko, ale w pewnym momencie znikneła mi cała zawartość lasery, osłony, wszystko. Proszę o pomoc! Zostałem okradziony

?

To jest nowe konto i takie coś?
    Przed procederem, właściwie grałem i prowadziłem aukcję aż 5. Nie wiem, po wygraniu aukcji zauważyłem ze nie mam laserów, ale nadal moge strzelać, po zmianie statku nagle nie miałem nic. Proszę o pomoc! Wracam do gry po kilku latach i spodziewałem się polepszenia.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 września 2019
  2. MissKlaudia

MissKlaudia Koneser forum

W tej sytuacji radzę napisać zgłoszenie do Pomocy Technicznej.

3. Nathersis

Nathersis Naśladowca mistrzów

Wychodzi na to, że prawdopodobnie nie przeniosłeś przedmiotów z poprzedniego statku na nowy i dlatego po zmianie statku 'nie masz nic'. Jeżeli chcesz jakiś przedmiot założyć na inny statek, to musisz zdjąć go z OBU konfiguracji z poprzedniego i wtedy powinny pojawić się w inwentarzu w każdym statku. Jeśli jednak nie to, to pozostaje jedynie pomoc techniczna.

kris0211. lubi to.
  4. MOD_TORO

MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

Nie piszemy postu pod postem- do tego służy funkcja edytuj.
    Tak jak radzi koleżanka skontaktuj się z pomocą techniczną przez forum nic nie pomożemy...
    Pozdrawiam MOD_TORO

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę