Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    PL1+PL2+ jakis serwer amerykanski wkoncu duza roznica czasu i na mapach moza bedzie lepiej serwer bedzie w pelni wykorzystany w dzien i w nocy 100% wydajnosci :D
     
  2. Są tylko dwie propozycje. :)
     
  3. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    Biorąc pod uwagę możliwe problemy techniczne, jestem za opcją z 11 serwerami i polskie bez francuskich.
     
  4. ☆Bara☆Basz☆

    ☆Bara☆Basz☆ Forumowy żółtodziób

    więc skoro podejmują się połączenia serwerów to niech zrobią wszystko aby uniknąć problemów z ich obciążeniem
     
    BlackPearl§ lubi to.
  5. Kredka69

    Kredka69 Młodszy ekspert

    Już teraz jest problem na mapach szturmowych. Wiecie sami doskonale, że przesiadują tam gracze z top 100. Więc gracz który naprawde potrzebuje tych pereł na rozwój nie ma żadnych szans. I na każdym serwerze tak jest. Co dopiero jak 5 serwerów spotka się na jednym. Myślcie racjonalnie.
     
  6. Jack_Majer®

    Jack_Majer® Forumowy żółtodziób

    " Pracują w pocie czoła" już od dawna takie stwierdzenie o programistach BP skutkuje u nas salwami śmiechu :p
    Co do łączenia serwerów oczywiście jestem za opcją 11 serwerów. Jeśli was lagi nie załatwią to zrobi to ogrom graczy na mapie morza. Na szturmach nic nie zarobicie bo za dużo ludzi będzie, eventy również będą słabe pod tym względem. Jeden z przedmówców opisał to bardzo dosadnie. Zostaną inwestorzy, a reszta będzie się biła z pustaka jak kajaki z początków serwerów ^^
     
    Bumek i CM_Sunshine lubią to.
  7. ☆Bara☆Basz☆

    ☆Bara☆Basz☆ Forumowy żółtodziób

    powinni przenosić graczy którzy np: osiągną któryś tam talent lub będą mieli ileś tam kaszteli i było by po kłopocie
     
  8. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ekhmm... Może tłumaczenie nie było najszczęśliwsze. Oryginalną wypowiedzią było nie to że wystąpią problemy tylko że wzięta była pod uwagę opinia graczy w której gracze obawiają się wystąpienia problemów. To jakby zupełnie różne aspekty tego samego problemu. Łączenie serwerów nie musi powodować efektów katastrofalnych i jeżeli coś takiego byłoby przewidywane to żadna ekipa nie zdecydowała by się na zmiany w tym kierunku.
    Łączenie serwerów testowych a następnie rosyjskich było łączeniem eksperymentalnym. Wprowadzana aktualizacja została sprawdzona. Analiza i korekta problemów które wówczas wystąpiły była dokładna aby gra nie traciła na jakości a zyskała na atrakcyjności.
     
  9. ΩTheJokerΩMiniΩ

    ΩTheJokerΩMiniΩ Czeladnik forum

    Jeśli serio bedzie wydajnośc tych serwerów jak serwer beta to najlepiej gdyby polskie serwery były połączone z francuskimi.
     
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    oczywiscie polska + francja ale popatrzylem se na forum francuskie i tam jest ponad 60% ze nas niechca zakladac tam konta i glosowac zebysmy byli razem polacza 2 polskie troche osob przez to skonczy bo uzna ze mniejszy zarobek i znow bedzie placz lament z kim mam grac kogo topic tak wiec 5 serwerow w 1 pierwsza opcja
     
    BlackPearl§ lubi to.
  11. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    patrzysz nie na ten ranking glosow co trzeba, odnosnie globalnego laczenia 85% jest za 6 mega serwerami:)
     
  12. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    oo dzieki czyli jest dobrze :)
     
  13. 84 to liczba głosów na 6 serverów :)
    procentowo na obecną chwilę to 50.6% : 49.4% więc pół na pół :)
     
    CM_Sunshine lubi to.
  14. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Bez zdecydowanej poprawy wydajności serwerów nawet wariant drugi wygląda bardzo słabo, jeszcze nic nie połączono a ja wczoraj przez pół dnia nie mogłem się zalogować na int2...
     
  15. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    Drogi Modzie pisalam o gloswaniu na forum francuskim a nie naszym;p tam jest 80 pare %:)
     
  16. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wiedza czego chcą. :) Ja uważam że propozycja nr 2 jest lepsza.
     
    SMOD_*Angua* i CM_Sunshine lubią to.
  17. Errew

    Errew Hrabia forum

    jak juz to na gleboka wode przynajmniej raz nie wyjdzie i naprawia a tak przy pozniejszych polaczeniach bedziemy bledy przechodzic ponownie
     
  18. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Osobiście wybrałem opcję drugą czyli 11 mega serwerów, nie oszukujmy się, jeżeli połączą 5 polskie serwery z francuskimi to zgniecie Nas ilość graczy, a na eventach już wole sobie tego nawet nie wyobrażać.
     
  19. Bad*Dream*

    Bad*Dream* Czeladnik forum

    Myślisz,że eventy by wyglądały jak teraz ?? hahaha,jeśli tak to gratuluje myślenia.Przecież to logiczne,że jakby było więcej graczy to i więcej botów eventowych by było i nowe mapki by były.
    Jeśli chcecie by SF nie zginął to tylko 1 opcja uratuje go.
     
    Cezary.1992 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.